Cyklistické vesty

Ako sa obliecť Ako si vybrať spomedzi veľkého množstva modelov? Cyklistické vesty využijete najviac v nepriaznivých podmienkach na jar alebo na jeseň. Vhodnú kombináciu oblečenia do týchto podmienok si môžete zvoliť aj na základe nasledujúcich riadkov. Teplota 15 – 20°C Teploty, s ktorými sa často stretnete v skorú jeseň alebo počas letného rána...

Ako sa obliecť

Ako si vybrať spomedzi veľkého množstva modelov? Cyklistické vesty využijete najviac v nepriaznivých podmienkach na jar alebo na jeseň. Vhodnú kombináciu oblečenia do týchto podmienok si môžete zvoliť aj na základe nasledujúcich riadkov.

Teplota 15 – 20°C

Cyklistická vesta SportfulTeploty, s ktorými sa často stretnete v skorú jeseň alebo počas letného rána. Najmä počas babieho leta oblečenie netreba podceniť, lebo vzduch sa zvykne rýchlejšie ochladiť. K bežnému dresu s krátkym rukávom sú dobrým pomocníkom rukávniky, ktoré si môže vybrať z ponuky nášho internetového obchodu. Spolu s ľahkou, ale neprefúkavou vestou na bicykel tvoria základné zbrane do týchto podmienok. Do chladnejších podmienok už je nutný dres s dlhým rukávom, ktorý tiež dobre spolupracuje s vestou. V prípade sychravejšieho počasia sa poistite ľahkou neprefúkavou cyklo bundou Anakonda Shell Jacket alebo Reflex 2 Jacket.

Teplota 10 – 15°C

Oblečenie na bicykel v tomto prípade vo veľkej miere závisí od podmienok. Cyklistický dres s dlhým rukávom podporíte neprefúkavou vestou, ktorá ochráni hrudník pred chladom. Ak sú častejšie zrážky výnimočný je dlhý cyklo dres No-Rain, ktorý je vzdušný ale spoľahlivo chráni pred dažďom. Tam, kde už prestáva stačiť cyklistická vesta, Sportful ponúka veľké množstvo cyklo búnd pre všetky podmienky. Či už hľadáte teplejšiu variantu, membránové Wind Stopper modely cyklistických búnd alebo naozajstnú zbraň do dažďa, vždy si vyberiete. Ako základnú vrstvu použite niektorý z modelov spodného prádla. Medzivrstva môže byť výrobok z rady Second Layer alebo niektorý z dresov s dlhým rukávom.

Zobraziť viac
Sportful Fiandre Light NoRain vesta fluo žltá
Sportful Fiandre Light NoRain vesta fluo žltá
Skladom
99,90 €
Top produkt